تهران- خ شهید بهشتی-چهار‌راه پاشا-شماره 185
09352815508(تمام وقت)
021- 88502740

مديريت‌ خط ‌توليد

تولیدکنندگان می‌توانند اطلاعات مربوط به قطعاتی را که قرار است سرهم (Assemble) شوند در حین حرکت در خط ‌تولید ، ردگیری و ثبت نمایند. به عنوان مثال در زمانی که قطعا تلازم به یک کامپیوتر شخصی در خط تولید آن اضافه می‌شوند، اطلاعات مذکور در یک برچسب ذخیره می‌شود. محتوی برچسب در این حالت ممکن است اطلاعات مختلفی از جمله شماره‌ قطعات، انبار آنها و اجزای‌ اضافه‌ شده ‌یک محصول و … باشد. ممکن است در آینده‌ نزدیک‌ اطلاعات برچسب برای ایجاد فاکتور فروش یا لیست فروش استفاده‌شود. همچنین‌ اطلاعات برچسب امکان دارد در آینده‌ی دراز مدت برای ارجاعات یا تعمیرات قطعه مورد استفاده قرار گیرد‌.

 

مدیریت‌ خط ‌تولید

آسانرم‌افزار علاوه بر تحلیل و امکان‌سنجی محیط تولید برای تعیین برچسب‌خوان‌ها و برچسب‌های مناسب (Readers & Tags) قادر به‌ایجاد نرم‌افزار مورد نظر مرکز تولیدی نیز می‌باشد. از این طریق مزایای متعددی نیز برای خط ‌تولید فراهم می‌شود که برخی از آن‌ها به اختصار عبارتند از:

  • باقی‌ ماندن اطلاعات کنونی قطعه در برچسب- ایده‌آل ‌برای قطعات پیچیده‌ که از اجزای متنوع و متفاوتی تشکیل شده‌اند، که نیاز به باز نمودن قطعه‌ ‌ترکیبی جهت اطلاع از یک جزء آن را حذف می‌کند.
  • در‌زمان اتمام‌ تولید یا‌‌ سرهم‌بندی یک‌قطعه بصورت‌ خودکار به پایگاه‌داده‌ ‌مرکزی محصولات افزوده‌می‌شود
  • ردگیری بلادرنگ Sub-Assemblyها و اجزای استخراجی از انبار
آذر ۲۱, ۱۳۹۷

نظر بدهید