تهران- خ شهید بهشتی-چهار‌راه پاشا-شماره 185
021-88524351
021- 88502740

رد گیری کودکان

img 1446 small

معرفی 

والدین کودکان که هر دو همزمان شاغل هستند، بیشتر زمان خود را در محل کار سپری می‌کنند و به این خاطر امکان نگهداری از فرزندان خردسال خود را به طور تمام وقت نداشته باشند. اولین گزینه برای ایشان سپردن فرزند خود به مهد کودک است. علاوه بر آن ممکن است سن فرزند از مهدکودک بیشتر باشد،‌ به عنوان مثال دختری دبستانی یا پسری در مقطع متوسطه و ….
در تمام این موارد،‌ آنچه ذهن والدین را بیشتر از هرچیز به خود مشغول می‌کند،‌ اطلاع از تغذیه،‌ پوشاک، حضور به موقع در مدرسه،‌ بازگشت به منزل،‌ حضور در کلاس‌های درسی و به صورت خلاصه اطلاع از وضعیت مکانی ایشان در هر لحظه است.
آسانرم‌افزار آمادگی ارائه راهکار ساده، کارآمد و با قیمت مناسب با خصوصیات زیر را دارد:

ویژگی‌های محصول

• اطلاع از زمان‌های رفت و برگشت
• زمان خروج از مدرسه
• بررسی دانش آموزان از لحاظ انضباط کاری توسط مدرس‌ها و برنامه‌ریزی بر اساس الگوها
• افزایش دادن سرعت به پروسه های تکراری مثل حضور و غیاب در کلاس، سر جلسه امتحان و …
• با توجه به اینکه ارائه این خدمات را می‌توان به والدین کودک در زمان ثبت نام یا مراجعه به مرکز آموزشی،‌ پیشنهاد داد،‌ بخشی از هزینه‌های سخت‌افزاری ناشی از آن را می‌توان از والدین کودک تأمین کرد. همچنین حسب خواسته ایشان در رابطه با سطح اطلاع‌رسانی و ردگیری فرزند،‌ امکان افزودن تعداد برچسب‌خوان‌ها در محیط یا اتصال سیستم جاری به سیستم پیام‌کوتاه آسانرم‌افزار،‌ وجود دارد.

مخاطبین

اضافه بر مهدکودک‌ها، تمامی نهادهای آموزشی، اعم از دبستان‌ها، مدارس راهنمایی،‌ متوسطه و … می‌توانند از مزایای این راهکار بهره‌مند گردند. جهت دریافت اطلاعات دقیق‌تر با واحد فروش آسانرم‌افزار تماس حاصل فرمایید.

بهمن ۵, ۱۳۹۰

نظر بدهید